Úvod » V KUCHYNI » KUCHYŇSKÉ NOŽE A PŘÍSLUŠENSTVÍ » Kuchyňské nože podle sérií » Set 3 ks nožů Opinel Classic - Opinel
Praktická sada 3 ks nožů do kuchyně Opinel Classic.
Rukojeť nožů je vyrobena z lakovaného bukového dřeva.
Sada obsahuje:
Francouzské nože Opinel jsou již přes 120 let ověrenou klasikou. První kapesní nůž Opinel byl vyroben už v roce 1890 a od té doby jsou nože Opinel známé svojí dlouhodobou ostrostí,výbornou spolehlivostí k všestrannému použití. Tyto nože mají svůj nezaměnitelný tvar a design.
Nerezové oceli Sandvik jsou díky výborným antikorozním vlastnostem vysoce odolné proti rezavění. Tato ocel vyžaduje minimální údržbu a při tom si uchovává dlouhodobou ostrost.
Opinel je hrdým partnerem školy vaření ,vedené světově proslulým šéfkuchařem Alainem Ducassem ve Francii. Nože Intempora používají studenti i učitelé.