Úvod » KÁVA, ČAJ, NÁPOJE » Čajová konvice TREVIO, s ohřívačem, s filtrem, 1500 ml - GEFU
Jednoduchá elegance se setkává s přirozeným teplem: Ručně foukaná konvice TREVIO ztělesňuje skandinávský design v jeho nejčistší podobě. Ručně vyrobený dřevěný ohřívač doplňuje čiré sklo jemným, organickým dotekem a udržuje čaj stylově teplý. Soubor pro klidné chvíle, kde se design, řemeslné zpracování a pohoda snoubí v jedno.
Ručně foukaná konvice TREVIO kombinuje skandinávskou čistotu s přirozeným teplem. Je vyrobena z borosilikátového skla a je vybavena skleněným čajovým filtrem pro optimální extrakci aroma a nalévání bez kapání. Krásně tvarovaný dřevěný ohřívač s povrchovou úpravou z ořechového dřeva udržuje čaj rovnoměrně teplý. S objemem 1500 ml je ideální pro přibližně 7 šálků čaje.

Příběh úspěchu GEFU začal před 75 lety v Eslohe v Sauerlandu. Název značky stále připomíná bratry Funkeové, kteří společnost založili v roce 1943 a v té době vyráběli škrabky na brambory, struhadla, lisy a cedníky z nerezové oceli. Od té doby se GEFU neustále vyvíjí a dnes nabízí svým zákazníkům širokou škálu exkluzivních a praktických designových předmětů pro moderní kuchyni. Nápady pro toto vycházejí z ústředí společnosti, které bylo slavnostně otevřeno v roce 2017 a jehož průkopnická architektura nastavuje široce viditelný symbol kreativity značky GEFU.
Vysoce kvalitní kuchyňské nářadí od GEFU poznáte podle jeho vynikající funkčnosti, prvotřídní kvality a designu, který emocionálně osloví uživatele. Jsou snadno použitelné, bezpečné na použití, cítí se dobře a vypadají dobře. Tuto atraktivní směs ocení nejen němečtí kuchařští umělci, ale také zajišťuje stále více spokojených zákazníků a zvyšování prodejních čísel po celém světě.
Tradiční společnost GEFU se mezitím stala jednou z předních úspěšných značek v kuchyňském sektoru. Aby bylo možné i nadále zajišťovat dynamický růst, produktová řada se neustále rozšiřuje. Kolekce GEFU v současné době zahrnuje více než 500 kuchyňských nástrojů, které se vyvážejí do 55 zemí. Následovat budou nové země a trhy.
